Superlejr 2021 / Deltagere Superlejr 2021

Deltagere Superlejr 2021

Tilmeldte spillere til SUPERLEJR

Opdateret 09-10-2020:

Deltagere 2021
Mads-Emil Aarslev Rasmussen, Svendborg
Frederik Aarslev Rasmussen, Svendborg
Thomas Myrup, DHBK
Peter Bruntse, DHBK
Noah Muusmann, Dybbøl
Gustav Møller Holm, Aabybro
Frederik Fagerberg, DHBK
Bertram Noah Madsen, Aabybro
Nikolaj Daugaard, DHBK
Luna Lind Jørgensen, Odense OBK
Sally Lind Jørgensen, Odense OBK
DK way player, England
DK way player, England
DK way player, England
DK way player, England
DK way player, England
Andreas Grønning Frei, Svendborg
Mads Grønning Frei, Svendborg
Nicoline Tang, Odense OBK
Lærke Mouritsen, Svendborg
Anne Mouritsen, Svendborg
Caroline Mouritsen, Odense OBK
Mathilde Bjørnø Petersen, Svendborg
August Bjørnø Petersen, Svendborg
Erik Adebahr, Sweden 
Phillip Holm, Randers BK
Niclas Søndermark, Dybbøl
Amélie Overgaard, Odense OBK
Josephine Færch, Odense OBK
Walther Weismann Jensen, Middelfart
Mie Anderson, Skovshoved
Mads Anderson, Skovshoved
Jens Anderson, Skovshoved
Lene Kristensen, Odense OBK
Sebastian M. Andersen, Odense OBK
Amanda Aarrebo Petersen, Svendborg
Sofia Aarrebo Petersen, Svendborg
Siena Serizawa, Drive Kbh
Luca Løvendahl, DHBK
Lucca Modin, Odense OBK
Leo Kastbom, Sweden
Christopher Kunckel, Gentofte
Christian Kunckel, Gentofte
Marius Alfred Kristensen, DHBK
 
 
 
 
Deltagere 2020:
 
Niclas Søndermark, Dybbøl
Thomas Myrup, DHBK
Alexander Gullacksen, Skovshoved
Esben Axø, Fredericia
Lucca Modin, Odense OBK
Peter Bruntse, DHBK
Lene Kristensen, Odense OBK
Anne Toft Nørgaard, Odense OBK
Nikolaj Daugaard, DHBK
Tobias Hoeck, Middelfart
Mie Anderson, Skovshoved
Jens Anderson, Skovshoved
Mads Anderson, Skovshoved
Walther Weismann Jensen, Hjemly
Josephine Færch, Odense OBK
Astrid Kloppenborg Pedersen, Odense OBK
Frederik Fagerberg, DHBK
Tristan Dahl, France
Rasmus Berg Cramer, Randers BK
Phillip Holm, Randers BK
Anders Hvid Frederiksen, Randers BK
Nikolaj Baarup Nielsen, Randers BK
Simon Berg Mikkelsen, Randers BK
Villas Sjøbeck Hoeck, Middelfart
Louise Liljegren, Dybbøl
Amélié Overgaard, Odense OBK
Noah Muusmann, Dybbøl
Asger Nyeng, Kolding
Frederik K.F. Christensen, Randers BK
Luca Hill, England
Otto Reiler, Gentofte
August Reiler, Gentofte
Loke Laustrup, Svendborg 
Marius Alfred Kristensen, DHBK
Halfdan Monie, Odense OBK
Tobias Poulsen, Næsby
Sebastian M Andersen, Odense OBK
Felix Chung, Austria
Nicoline Tang, Odense OBK
Lærke Mouritsen, Svendborg
Anne Mouritsen, Svendborg
Caroline Mouritsen, Odense OBK
Mathilde Bjørnø Petersen, Svendborg
Luna Lind Jørgensen, Odense OBK
Sally Lind Jørgensen, Odense OBK
Sjúrður Elias Heinason Eysturoy, Færøerne
Christian Falk Jespersen, Viby J
Axel Boesen, Skovshoved
Andrreas Grønning Frei, Svendborg
Mads Grønning Frei, Svendborg
Christoffer Pedersen, Odense OBK
Mia Vinding, Grindsted
Freja Vinding, Grindsted
Gustav Vittoriani, Gentofte
Noah Baden, Odense OBK
Sune Møller-Lauritzen, Dybbøl
Iben Møller-Lauritzen, Ikast
Siena Serizawa, Drive Kbh
Caroline Due Kuhl, FKIF
Maise Christiansen, Nr. Aaby
Johanne Mortensen, Odense OBK
Sara Mizrachi-Hansen, Langeskov
Tunav Chand Penki, Islands Brygge/KBK
Gustav Møller Holm, Aabybro
Niklas Lynge Olesen, Herning
Frederik Hinding, Odense OBK
Villum Holst-Salomonsen, Kolding BK
Isak Foldager, Kolding BK
William Jørgensen, Nordbyens Badmintonklub
Elias La Cour Boe, Odense OBK
Silje Astrup, Kolding BK
Robert Nebel, Værløse
Jonathan Larsen, Odense OBK
Bertram Noah Madsen, Aabybro
Frederik Batz Laursen, Kolding BK
Julie Lange Hemmingsen, Odense OBK
Hjalte Johansen, Kolding BK
Elias Foldager, Kolding BK
Véronika Dravinec, Luxembourg
Mara Hafner, Luxembourg
Noah Warning, Luxembourg
Sami Reinert, Luxembourg
Pol Feltes, Luxembourg
Tom Feltes, Luxembourg
Aurel PulcinellaLuxembourg
Amanda Arrebo Pedersen, Svendborg
Alexander V. Brogaard, DHBK
Frederik Aaarslev Rasmussen, Svendborg
Mads-Emil Aarslev Rasmussen, Svendborg
 
 
DELTAGERE 2019:
Alexander Gullacksen; Skovshoved
Esben Axø, Fredericia
Zack Brobowski, England
Tommy Corteen, England
Asger Nyeng, Middelfart
Josephine Færch, Odense OBK
Casper Specht, Fredericia
Linus Wellendorf Pedersen, Skovshoved
Niclas Søndermark, Dybbøl
Walther Weismann Jensen, Middelfart
Mie Anderson, Skovshoved
Mads Anderson, Skovshoved
Jens Anderson, Skovshoved
Rommily Calvert, England
Sophus Holm, Skovshoved
Tristan Dahl, Frankrig
Tobias Hoeck, Middelfart
Anders Hvid Frederiksen, Randers BK
Rasmus Berg Cramer, Randers BK
Nikolaj Baarup Nielsen, Randers BK
Simon Berg Mikkelsen, Randers BK
Noah Muusman, Dybbøl
Iben Lauritsen-Møller, Dybbøl
Sune Lauritsen-Møller, Dybbøl
Adam Hunt, England
Phillip Holm, Randers BK
Frederik K F Christensen, Randers BK
Holly Clayton, England
Caja Andreasen, Hvidovre BC
Tilde Andreasen, Hvidovre BC
Ellen Ringer Gudmann, Skovshoved
Cameron Bannister, England
Athena Jensen, Odense OBK
Amélie, Overgaard, Odense OBK
Lucca Modin, Odense OBK
Mikkel Raskov Kodahl, Odense OBK
Sofie Akstrup Skyldahl, Skive Resen
Olivia Clark, England
Anton Fejsø Simonsen, Vejle
Peter Bruntse, DHBK
Thomas Myrup, DHBK
Sebastian M Andersen, Odense OBK
Arvid Hallafors, Sweden
Louise Liljegren, Dybbøl
Mara Hafner, Luxembourg
Véronika Dravinec, Luxembourg 
Mike Sinico, Luxembourg
Aurel Pulcinella, Luxembourg
Feltes Pol, Luxembourg
Feltes Tom, Luxembourg
Noah Warning, Luxembourg
Aldrin Nelson, Norway
Isabelle Fonseca, England
Oliver Fonseca, England
George Baxter, England
Ella Baxter, England
Elias La Cour Boe, Odense OBK
Aadi Gupta, England
Hedvig Eriksson, Sweden
Edward Leander, Gentofte
Alma Hagström, Sweden
Daníel Máni Einarsson, Iceland
Johanne Mortensen, Odense OBK
Zak Malik, England
Astrid Kloppenborg Pedersen, Odense OBK
Mia Vinding, Grindsted
Freja Vinding, Grindsted
Leo Kastbom, Sweden
Jacob Olsen, England
Jessica Allen, England
Jakob Rohde, Grenaa
Loke Laustrup, Svendborg
Maia Di Gesaro, England
Christian Falk Jespersen, HA 85, Silkeborg
Victor Lønvig Jensen, HA 85, Silkeborg
Rasmus Glerup Ibsen, HA 85 Silkeborg
Micki Skov Søndergaard, Hadsund
Emil Nørgård, Silkeborg BK
Niklas Lynge Olesen, Herning
Ellie Darlington, England
Karoline Lynge Olesen, Herning
Karoline Hesselbæk Bach, Herning
Anne Toft Nørregaard, Kolding BK
Lene Khalaf, Odense OBK
Charlie Windebank, England
Charlie Aitken, England
Maj Bach Moesgaard, Odense OBK
Mathilde Bach Moesgaard, Odense OBK
Axel Boesen, Skovshoved
Birita Weihe Thomassen, Færøerne
Tóki Troest, Færøerne
Asbjørn Heide Olsen, Færøerne
Nicoline Tang, Odense OBK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Superlejr | - Denmark | Superlejr@superlejr.dk